Адміністрування серверів

Адміністрування серверів від компанії TAUSOFT

Головною метою адміністрування серверів – є забезпечення стабільної роботи будь-якого серверу. Адже перерва в роботі сервера вплине на робочий процес співробітника Вашої компанії. Це в свою чергу затримує підрядників, клієнтів компанії, що неминуче спричиняє марні витрати часу та грошей. Якісне адміністрування серверу дає змогу уникнути багатьох проблем, які можуть принести Вам негативний вплив на роботу фірми.

Звернувшись до компанії TAUSOFT, Ви отримуєте мінімізацію витрат і ресурсів для управління інфраструктурою, безвідмовності обладнання та підвищення рівня безпеки.  

Які роботи включає в себе послуга адміністрування серверів

Як показує практика, на жаль одного разу налаштований сервер завжди вимагає виконання типових завдань з боку фахівця. Тим самим потребує постійного контролю з боку спеціалістів IT. В рамках послуги компанія TAUSOFT пропонує клієнтам виконання наступних робіт:

1. Аналіз, діагностика та контроль над роботою серверів;

2. Організація резервного копіювання файлів;

3. Моніторинг роботи операційної системи та програмного забезпечення;

4. Своєчасне оновлення програмного забезпечення (встановлення нових версій програм, розширення робочих ресурсів);

5. Оперативна зміна параметрів роботи серверів та програмного забезпечення;

6. Створення та підтримка робочих платформ на основі баз даних (наприклад, MySQL, MSSQL);

7. Оперативна обробка системних повідомлень про можливі несправності в роботі операційної системи сервера або програмного забезпечення;

8. Встановлення антивірусного програмного забезпечення для запобігання та відбиття можливих атак хакерів.

Компанія TAUSOFT проводить комплекс заходів з моніторингу, оптимізації роботи обладнання, щоб запобігти і виправити проблеми в ІТ-структурі ще до того, як замовник з ними зіткнеться!

Кому підходять наші послуги?

Адміністрування серверів буде корисним як для малого бізнесу, так і для мережевих підприємств.

Підприємства великого і малого бізнесу потребують адміністрування, так як ця послуга допомагає зберегти і убезпечити інформацію, необхідну для ведення бізнесу, оптимізувати і модернізувати інфраструктуру, запобігти і виправити неполадки фізичного і хмарного обладнання.

Адміністрування серверів від TAUSOFT сприяє безперебійній діяльності підприємства, адже завдяки цілодобовому моніторингу, який входить в пакет цього виду послуг, можна запобігти і оперативно виправити помилки в роботі ІТ-інфраструктури без втрати часу і коштів.

Вартість послуги залежить від типу обслуговування. До нас можна звернутися, коли виникають якісь проблеми, або замовити щомісячну підтримку. При цьому клієнт сам вибирає варіант співпраці.

Послуги по адмініструванню серверів
Найменування послуги Ціна
Установка ОС Windows Server 2008 R2 / 2012 R2 / 2016/2019 + базове конфігурація під завдання замовника від 2600 грн
Установка ОС Windows Server 2008 R2 / 2012 R2 / 2016/2019 + повне конфігурація під завдання замовника, введення в експлуатацію з віддаленої підтримкою 7 днів від 3800 грн
Розгортання виділених серверів (гіпер визор з підтримкою декількох віртуальних серверів) і віртуальних серверів на хмарних сервісах (сервіси вибираються і оплачуються замовником окремо) від 4600 грн
Консультація по підбору конфігурації сервера / вибору хмарного сервісу від 500 грн
Розгортання ролей сервера (Термінальний сервер / DHCP сервер / FTP сервер / VPN сервер і т.д) від 900 грн
Рішення точкових проблем або завдань пов’язаних з роботою сервера від 450 грн

Замовити послугу

Зателефонуйте нам за телефоном +38 (068) 838-34-86, +38 (095) 075-95-36 або залиште свій номер, ми обов’язково зв’яжемося та відповімо на всі запитання

Залишити номер

Наш канал – YouTube

Наші сторінки в соціальних мережах – Facebook