ІТ аутсорсинг

IT-аутсорсинг Київ - ✅ вирішення проблем у сфері IT

Все частіше ми чуємо поняття ІТ-аутсорсинг, так як це порівняно молодий напрямок. Ще не всі до кінця розібралися, що це таке і яка вигода від використання ІТ аутсорсингу. ІТ аутсорсинг може здатися складним, але все досить просто.

ІТ-аутсорсинг – це комплекс послуг, які надає компанія, наприклад TAUSOFT, замовнику. До комплексу послуг входить вирішення проблем у сфері інформаційних завдань та бізнес-процесів, які не є профільними у замовника.

ІТ-аутсорсинг дозволяє заощадити до 70% ІТ-бюджету на обслуговуванні комп’ютерів. Більше не потрібно мати в штаті системного адміністратора, якому щомісяця потрібно виплачувати зарплату та інші бонуси, в т.ч. Витрати навчання.

Які переваги ІТ-аутсорсингу?

Криза змусила багатьох керівників загострити увагу на витратах своїх компаній, так ІТ-аутсорсинг став ще більш затребуваною послугою. Залучення висококваліфікованих фахівців у сфері високих технологій дозволяє заощаджувати компаніям на оренді програмного забезпечення та абонентському супроводі комп’ютерів. Значні кошти та одночасно знижує небезпеку фінансових збитків від некваліфікованого втручання.

ІТ-аутсорсинг в tausoft

В сучасних умовах ведення бізнесу дуже важливо, щоб техніка в офісі була завжди справною, а обслуговування комп’ютерів було на найвищому рівні. ІТ-аутсорсинг , що надається компанією TAUSOFT, завдяки професіоналізму та досвіду наших фахівців, приносить величезну користь та полегшує життя компанії-замовнику.

Замовити послугу

Зателефонуйте нам за телефоном +38 (068) 838-34-86, +38 (095) 075-95-36 або залиште свій номер, ми обов’язково зв’яжемося та відповімо на всі запитання

Залишити номер

ІТ-аутсорсинг від компанії TAUSOFT у Києві включає абонентське обслуговування комп’ютерів, встановлення та налаштування ПЗ, проведення локальної мережі та мережі Інтернет, заправку картриджів та багато інших послуг.

ІТ-аутсорсинг в TAUSOFT

Як відомо, кожен має займатися своєю справою. У компанії TAUSOFT працюють виключно професіонали своєї справи, здатні здійснювати абонентське обслуговування (супровід) комп’ютерів у найкоротші терміни та на найвищому рівні.

Робота спеціалістів компанії здійснюється одразу після укладання договору на IT аутсорсинг. У ході співпраці абонентське обслуговування комп’ютерів здійснюватиметься згідно з встановленим графіком та потребами замовника. Вибравши ІТ-аутсорсинг від компанії TAUSOFT, Ви позбавите свою компанію від зайвих витрат. Робота Вас та ваших співробітників одразу стане більш плідною та легкою. Грамотне керівництво на початку діяльності своєї компанії звертається до послуг IT аутсорсингу для організації IT системи. Який включає обслуговування комп’ютерів, проведення локальних систем та інсталяції іншого обладнання. Якісно налаштована система продовжує обслуговуватися тими ж фахівцями, адже легше співпрацювати з однією, перевіреною справами та часом організацією, що надає ІТ-аутсорсинг у Києві та обслуговування комп’ютерів.

ІТ-аутсорсинг від компанії TAUSOFT – це впевненість, надійність, зручність! Ваша компанія може бути впевнена в повній конфіденційності та збереженні всієї інформації. Ми гарантуємо оперативність реакції на заявки з абонентського супроводу комп’ютерів у Києві.

Обслуговування буде здійснюватися максимально якісно та швидко. Наші досвідчені фахівці завжди запропонують Вам лише перевірені рішення, що допоможе Вашій організації швидко повернутись до звичного ритму роботи.

Наш канал – YouTube

Наші сторінки в соціальних мережах – Facebook