Відеоспостереження

Відеоспостереження являється ключовим рішенням в підвищенні рівня безпеки будь-якої організації чи території. Розміщення систем відеоспостереження дає змогу контролювати приміщення, а також периметр та входи-виходи. Компанія TAUSOFT здійснює проектування систем відеоспостереження, а також монтаж та налагодження. Також здійснюється гарантійне та післягарантійне обслуговування. При встановленні системи відеоспостереження вирішується великий спектр завдань, який підвищує рівень безпеки офісу чи виробничого підприємства.

Проектування та встановлення систем відеоспостереження

При зверненні в компанію TAUSOFT для Вас будуть доступні типові рішення або індивідуальні рішення «під ключ». Проектування систем відеоспостереження складається з декількох етапів. Першим етапом являється розробка проекту із обов’язковим відвідуванням об’єкту. В процесі проектування системи відеоспостереження нашими спеціалістами підбирається необхідне обладнання, розраховуються місця встановлення відеокамер, щоб в результаті не було будь-яких «мертвих зон». Саме такий підхід до проектування систем відеоспостереження дає змогу уникнути  не захоплений простір відеокамерою.

Наступним етапом виконується закупівля та постачання необхідного обладнання за проектом та його монтаж на території замовника. Після монтажу системи відеоспостереження спеціалістами компанії TAUSOFT виконується налаштування всієї системи. Наша компанія забезпечує повний супровід систем відеоспостереження, якщо це необхідно.

Замовити послугу

Зателефонуйте нам за телефоном +38 (068) 838-34-86, +38 (095) 075-95-36 або залиште свій номер, ми обов’язково зв’яжемося та відповімо на всі запитання

Залишити номер

Складність монтажу

Більшість людей, вважають, що головним і найскладнішим етапом встановлення системи – монтаж. Ми розвіємо цей стереотип, так як вважаємо, що виконати монтажні роботи: протягнути кабель, з’єднати все обладнання між собою – здатний будь-який монтажник.

На нашу думку, найважливішим та складним етапом являється проектування системи. Це під силу справді досвідченому фахівцю. Особливо це актуально для випадків, коли йдеться про великі та складні об’єкти: офісні, складські, виробничі приміщення.

Якщо потрібно забезпечити безпеку крихітному офісу, що складається з однієї кімнати, достатньо встановити одну камеру. А ось при роботі на складному об’єкті необхідно врахувати чимало змінних: освітленість, можливість впливу атмосферних явищ, наявність мертвих зон і багато іншого. Це під силу лише професіоналові, який має великий досвід виконання таких робіт.

Спеціаліст врахує не тільки всі побажання замовника, але й зможе при швидкому вивченні місця роботи виявити всі проблемні місця, щоб перекрити камерами всі ділянки, крім можливості появи мертвих зон, а також місць із зайвим затемненням, спостерігати за якими буде проблематично.

Що ми пропонуємо

Звичайна система відеоспотреження

Пакет
«Бюджет»

 • 1 відеореєстратор
 • 1 камера
 • 1 блок живлення

від 1200 грн

Пакет
«Офіс»

 • 1 відеореєстратор
 • 4 IP камери
 • 1 блок живлення

від 2400 грн

Пакет
«Дім»

 • 1 відеореєстратор
 • 4 IP камери
 • 1 блок живлення

від 4400 грн

Хмарне відеоспотреження

Хмара
«Lite»

 • 1 відеореєстратор
 • 1 камера
 • 1 блок живлення

від 1200 грн

Хмара
«Standart»

 • 1 відеореєстратор
 • 1 камера
 • 1 блок живлення

від 1200 грн

Хмара
«Business»

 • 1 відеореєстратор
 • 1 камера
 • 1 блок живлення

від 1200 грн

Що таке хмарне відеоспостереження?

 Хмарне відеоспостереження – це набір програмно-апаратних засобів, завдяки яким забезпечується трансляція потокового відео з Вашої камери. Запис відео проводиться на віддалений хмарний сервер. Якщо простіше, то відео з Вашої камери зберігається не на жорсткому диску відеореєстраторі або карті пам’яті, а в дуже захищеному місці. Завдяки такому підходу Ви уникаєте різного роду неприємностей: крадіжки, вилучення відеореєстратора або випадкового видалення.

Окрім захищеності від вандалів і т.п. наші сервери знаходяться в спеціальному приміщенні. Обслуговують їх спеціалісти високого рівня та для них створені максимально комфортні умови роботи – необхідна температура, захист від пилу та стабільний швидкісний інтернет. Доступ до інформації надається 24/7.

Переваги хмарного відеоспостереження

1. Заощадження грошей на обладнанні. Вам не доведеться купувати дорогі відеореєстратор і жорсткий диск для запису архіву;

2. Заощадження грошей на тому, що немає необхідності обладнувати місце для записуючого пристрою;

3. Ви виключаєте доступ людей до пристрою з архівом;

4. Немає проблеми контролю зношування записуючого обладнання;

5. Немає потреби обслуговувати записуюче обладнання, це роблять за Вас;

6. Ви зможете з будь-якої точки світу і будь-якої миті зайти і подивитися що у вас відбувається в зоні спостереження;

7. Підключення необмеженої кількості людей до камери, якщо попередньо їм дано доступ

Наш канал – YouTube

Наші сторінки в соціальних мережах – Facebook